Bak Ágnes elnyerte az ATLA ösztöndíját

Bak Ágnes, a Kolozsvári Protestáns Teológiai Intézet munkatársa elnyerte az ATLA amerikai ösztöndíját. A 10 napos ösztöndíj az ATLA (Amerikai Teológiai Könyvtárak Egyesülete) által szervezett 2 napos képzésre, a 4 napos éves konferenciájára és 4 napos könyvtári tapasztalatcserére jogosít fel öt ösztöndíjast 2020. június 15-23. között. A fogadó ország mellett a rendezvényen a következő országok teológiai könyvtárainak képviselői vesznek részt: Indonézia, Malawi, Uganda, Ukrajna, Románia.